datová schránkaDatová schránka: znhk3r9

rozšířené vyhledávání
Mateřská škola Velké Karlovice
Mateřská škola Velké Karlovice okres Vsetín, příspěvková organizace

Dětské hřiště v areálu mateřské školy otevřeno pro veřejnost

Dětské hřiště v areálu mateřské školy mohou již využívat všechny děti do 7 let, a to v trvalém doprovodu dospělé odpovědné osoby. Provozní doba hřiště pro veřejnost je od dubna do října pouze za provozu mateřské školy v pracovních dnech od 14:00 do 16:00 hod.

Jelikož je areál mateřské školy zabezpečen elektronickým přístupovým systémem na čip, bude návštěvník dětského hřiště vpuštěn na školní zahradu po zazvonění na zvonek libovolné třídy, který je umístěn na vstupní brance.

Po vstupu do areálu prostoru dětského hřiště je každý návštěvník povinen seznámit se a dodržovat ustanovení návštěvního řádu, který je k dispozici u vstupu do areálu školní zahrady a v příložené fotogalerii.

Přejeme Vám příjemný pobyt na zahradě MŠ Velké Karlovice.

Mgr. Jana Maňáková, ředitelka mateřské školy

 

Datum vložení: 26. 10. 2022 17:55
Datum poslední aktualizace: 27. 3. 2023 13:22
Autor: Správce Webu