Šablony III

Výzva č. 02_20_080 Šablony III – mimo hlavní město Praha

Od 1.9.2021 do 30.6.2023 byla naše mateřská škola zapojena do výzvy „č. 02_20_080 Šablony III – mimo hlavní město Praha“, přičemž byl tentokráte daný projekt zaměřený na naplánování projektového dne ve výuce a získání chůvy. Cílem projektu bylo propojit teoretické znalosti ze školního prostředí s jejich využitím v praxi, a to zejména v oblasti polytechnické, environmentální či v podpoře podnikavosti, kreativity a logického myšlení. Taktéž bylo cílem projektu poskytnout MŠ a dětem pomocnou sílu v podobě pracovní pozice „chůva“, která, dle doporučení pedagogických pracovnic, pracuje individuálně s dětmi mladšími tří let.

Tento projekt s názvem „Kvalitní předškolní vzdělávání ve Velkých Karlovicích III“ je spolufinancován Evropskou unií.

Šablony III