Digitalizujeme školu

Výzva "Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k předkládání žádostí o poskytnutí dotace z Národního plánu obnovy na podporu vybavení škol digitálními učebními pomůckami pro rozvoj informatického myšlení dětí a žáků a jejich digitálních kompetencí určená pro mateřské školy, základní školy a gymnázia, jejichž zřizovatelem není stát, kraj, obec nebo dobrovolný svazek obcí, pro kalendářní rok 2022".

Účelem dotace pro mateřské školy je pořízení digitálních učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí.

Příjemce je oprávněn dotaci použít na náklady roku 2022 vzniklé od 1. ledna 2022 do 31. prosince 2022 (tj. faktury vystavené do 31. prosince 2022), pokud budou uhrazeny nejpozději do 31. ledna 2023.

Digitalizujeme školu

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Velké Karlovice
okres Vsetín,